Тисячоліттями люди шукали і вигадували способи вимірювання часу, який вони так цінували, і прагнули придумати механізм, щоб відраховувати хвилини і години рік за роком. Одними з найперших годинників були сонячні, але вони часто ламалися і товку від них було не багато, оскільки вночі вони не функціонували. Наука розвивалася і з'явилися перші повноцінні механічні, а потім і кварцові, електронні та навіть атомні годинники.
 

 

 

Найбільш популярними стали настінні, з мідними циферблатами - це були коштовні екземпляри і дозволити їх могли собі лише багатії. Майстри витрачали по декілька місяців для виготовлення та оздоблення такого годинника, адже всі хотіли, щоб на них були зображені картинки, фігури людей, містичні тварини, іноді гравіювання по міді. В кінці 18 століття в механізм почали вбудовувати дорогоцінні камені. Математик Фатіо де Дюільє прийшов до висновку, що за допомогою алмазного свердла можна зробити практично ідеально рівні отвори в рубінах, які використовувалися в якості підшипників - це забезпечило довговічність годинників, і в 1705 році вони були представлені в Королівському суспільстві.
 

Практично в такий же час в Німеччині з'являються годинники-тарілки, назву вони отримали від дизайну циферблата, який був схожий на столовий прилад. Тільки ось оформлення даного елементу інтер'єру істотно відрізнялось - були відсутні яскраві орнаменти, квіти і птахи. Форма такого годинника була в стилі готичних замків, веж, черепів і розп'ять, а на самому циферблаті, нерідко, «красувалося» зображення Смерті. Але, не дивлячись на містичність і похмурі образи, саме в Німеччині з'явився перший, найбільш знамениті годинники із зозулею. На жаль, імена авторів даного витвору не збереглися, але кажуть, що це були монахи.

 

Згодом, у Франції з'явилися консольні годинники з пружинним приводом, де дерев'яна консоль була основною частиною корпусу і зберігала стиль декорування. Незабаром годинники почали поширюватися по всій Європі, а в Україну вони були завезені в дні правління Івана Мазепи.

 

Напевно, жодна господиня не могла подумати, що у такого домашнього помічника, як настінний годинник, така глибока історія. У наш час різноманітність такого елементу декору просто зашкалює. Можна підібрати годинник на будь-який смак і колір, а найголовніше - вони можуть працювати на Вашу компанію. Ще не знаєте як? Тоді нанесіть логотип на годинник і стильна, безпрограшна реклама Вам гарантована!
 

Цінуйте Ваш час і нехай кожна хвилина приносить Вам радість.